AKO TO CELÉ PREBIEHA?

Či už ide o novú strechu alebo jej rekonštrukciu, prvotný priebeh je veľmi podobný. Keď Vás zaujali naše služby a rozhodli ste sa na nás obrátiť, môžeme si dohodnúť termín osobného stretnutia, kde preberieme všetky potrebné detaily. 

Pokiaľ ide o novú strechu, nemusíme hľadať skryté vady a tak je návrh riešenia nenáročný. Ak však ide o rekonštrukciu netesnej alebo inak znefunkčnenej strechy, musíme dbať na viacero atribútov pre dokonalý výsledok.

Najčastejším dôvodom, prečo nastal čas na rekonštrukciu strechy je napríklad znehodnotenie materiálu, nesprávne riešenie strešných detailov, zlé tepelné vlastnosti či iné konštrukčné atribúty. Preto z týchto dôvodov často strecha začne zatekať a nastáva problém.

Každá strecha si po čase vyžaduje rôzne opravy alebo kompletnú rekonštrukciu. Aby sme mohli strechu rekonštruovať, najskôr od vás budeme potrebovať pár informácií a tak si určiť najvhodnejší postup.

..a takto to celé prebehne.. ↓

1. Dohodnutie obhliadky

Keď Vás oslovili naše služby a rozhodli ste sa zveriť Vašu strechu do našich rúk, kontaktujte nás s požiadavkou izolácie novej alebo rekonštrukcie vašej strechy. Najskôr si dohodneme bezplatný termín osobnej obhliadky. Je to najpresnejší spôsob ako sa oboznámiť s problematikou a nadobudnúť tak predstavu o najlepšom spôsobe práce na vašej streche.

2. Osobné stretnutie

Strechu potrebujeme vidieť na to, aby sme vedeli presne určiť jej stav. Každá strecha je individuálna a preto diagnostika prebieha priamo na mieste, kde si určíme ďalšie postupy. Vás to nič nestojí, nakoľko ani za túto obhliadku nič neplatíte, ale my získame presnú predstavu.

3. Návrh riešenia 

Keď už máme obhliadku za sebou a teda máme všetky potrebné informácie, môžeme sa pustiť do návrhu riešenia a cenovej kalkulácie. Nakoľko sa nejedná o univerzálne riešenie, cena a postup sú presne prispôsobené vášmu typu strechy. Ponuku od nás zdarma obdržíte mailom alebo iným dohodnutým spôsobom. V prípade ak budete s nami navrhnutým riešením spokojný, môžeme sa už pustiť do samotných prác v dohodnutom termíne.

4. Ideme na to !

Celý proces prípravy máme za sebou a tak sa môžeme pustiť do samotnej izolácie. Ak je potrebné pôvodný plášť pri rekonštrukcii odstrániť, ten demontujeme a až tak položíme nový. Vo väčšine prípadov sa však pôvodná vrstva môže ponechať. Takto po dokončení všetkých prác máte nad hlavou statickú, tepelne a hydroizolovanú strechu.