rekonštrukcie starých bazénov

Uniká Vám voda z bazéna? Vyzerá opotrebovane a súrne potrebuje opraviť ? Nemusíte nutne kopať či dokonca bazén búrať !

Charakteristika

Ak vlastníte starý bazén, ktorý potrebuje zrekonštruovať, radi Vám pomôžeme.

 

Pokiaľ máte betónový bazén, ktorý vám postupom času začal praskať a praskanie telesa sa nedá zastaviť, riešením je vyvložkovanie ťažkou bazénovou fóliou. Táto fólia je vyrobená z mäkčeného PVC-P, je odolná voči plesniam, zvetrávaniu a vyniká vysokou stálofarebnosťou. Je oderuvzdorná a vďaka tomu odolná proti pretrhnutiu. Fólia je tiež aj izolačným, mrazuvzdorným a UV žiareniu odolným materiálom. Jej montáž prebieha zváraním horúcim vzduchom, vďaka čomu vzniká vodotesný povrch bez špár.

postup rekonštrukcie

1.OBHLIADKA
2.TECHNOLÓGIA

3.NOVÁ FÓLIA

4.PRÍSLUŠENSTVO

1. OBHLIADKA BAZÉNA

Pred samotnou rekonštrukciou je nutná obhliadka bazéna. Je nutné vedieť, aké  sú pôvodné prechody či v akom stave sú rozvody vody. Niektoré bazény nemajú riešenú ani cirkuláciu vody. Všetky tieto parametre výrazne určujú, akým smerom sa bude samotná rekonštrukcia uberať. Je potrebné tiež prediskutovať či sa k bazénu bude dopĺňať nové príslušenstvo.
 

2. TECHNOLÓGIA

Ak bazén doteraz fungoval bez technológie, je potrebné pripraviť technologické otvory. Až po kompletnom vyriešení stavebnej šasti sa môžeme ďalej venovať povrchovej úprave bazéna.


​​​​​

3. NOVÁ FÓLIA

Na steny rekonštruovaného bazéna sa aplikuje medzivrstva geotextílie a kotviace lišty. Následne sa pripevní fólia. Na výber máte z nespočtne veľa farebných prevedení ako aj možnosť kombinovať rôzne farby, štýly a vzory.

4. PRÍSLUŠENSTVO

Spríjemniť chvíle strávené pri bazéne Vám pomôžu rôzne doplnky. Skvelú funkciu predstavuje napríklad osvetlenie, protiprúd, tepelné čerpadlo, automatický dávkovač chémie, solárna plachta a mnoho ďalších doplnkov, ktoré Vám uľahčia údržbu, ale aj spríjemnia kúpanie. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám radi poradíme pri výbere toho správneho príslušenstva, ktorým oživíte svoj novorekonštruovaný bazén.

ako na to ? 

Nový vzhľad Vášho bazéna máte na dosah ruky.

KONTAKT

Jednoducho nás kontaktujte a predložte nám svoje požiadavky, otázky a vízie.

Oslovte nás:
- formulár v sekcii KONTAKT 
- mail: info@dreampools.sk 
  - tel.č.: 0903 459 381,           
  0904 159 647

CENOVÁ PONUKA

Po upresnení potrebných detailov na základe spoločnej komunikácie Vám v čo najkratšom čase vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku.

Cenová ponuka bude obsahovať všetky údaje o cene materiálu, dovozu či ostatných montážnych prác, aby ste mali o všetkom prehľad.

REALIZÁCIA

Po odsúhlasení cenovej ponuky a vzájomnej dohode už nič nestojí v ceste samotnej realizácii. 

V dohodnutom termíne sa naši kvalifikovaní pracovnícipustia do rekonštrukcie Vášho bazéna, aby ste ho čo najskôr mohli veselo užívať.